"Ювентус" впевнено вийшов у фінал Ліги чемпіонів: дивіться відео

Туринський "Ювентус" став першим фіналістом Ліги чемпіонів.

Як повідомляє ONLINE.UA, у півфіналі "Стара синьора" впевнено перемогла "Монако" з загальним рахунком 4:1.

У другому матчі "Юве" забив два м'яча ще у першому таймі. Відзначилися Маріо Манджукіч та Даніель Алвес.

Гол престижу, яким завершилася феноменальна "суха" серія Джиджи Буффона, забив Кіліан Мбаппе у середині другого тайму.

Суперник "Ювентуса" буде відомий після матчу "Атлетіко" - "Реал". З великою долею ймовірності "Ювентус" гратиме проти Королівського клубу.

Фінал відбудеться 3 червня у Кардіффі на стадіоні "Міленніум".