Атлетико - Реал - 2-1: онлайн матчу 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

"Атлетіко" переміг "Реал" у матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги чемпіонів, але у фінал вийшов Королівський клуб.

ONLINE.UA вів онлайн-трансляцію зі стадіону "Вісенте Кальдерон".

Нагадаємо, тиждень тому Королівський клуб розгромив "індіанців" з рахунком 3:0.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

1/2 фіналу. Матч у відповідь

Мадрид. "Вісенте Кальдерон"
Головний арбітр:  Джюнейт Чакир (Туреччина)

АТЛЕТІКО Мадрид - РЕАЛ Мадрид - 2:1

1:0 Сауль Ньїгес, 12' (Коке)
2:0 Антуан Грізманн, 16'- пенальті
2:1 Іско, 42'

Попередження: Даніло, 4'; Стефан Савіч, 6'; Дієго Годін, 34'; Серхіо Рамос, 34'; Габі, 37'; Анхель Корреа, 86'

Атлетіко:  13. Облак - 3. Філіпе Луїс, 2. Годін, 15. Савіч, 24. Хосе Марія Хіменес (22. Томас Партей, 57') - 10. Феррейра-Карраско, 6. Коке (11. Анхель Корреа, 74'), 8. Сауль Ньїгес, 14. Габі - 7. Грізманн, 9. Фернандо Торрес (21. Гамейро, 57')

Запасні:  1. Мойя - 19. Лукас-Франсуа Ернандес, 5. Тьягу Мендеш, 23. Гайтан

Реал: 1. Навас - 23. Даніло, 12. Марсело, 5. Варан, 4. Серхіо Рамос - 14. Каземіро (17. Лукас Васкес, 75'), 19. Модріч, 8. Кроос, 22. Іско (21. Мората, 88') - 9. Бензема (20. Марко Асенсіо, 75'), 7. Кріштіану Роналду

Запасні: 13. Касілья - 6. Хосе Ігнасіо Начо, 10. Хамес Родрігес, 16. Ковачіч

___________________________________________________________________________

23:39. у фіналі Ліги чемпіонів "Реал" зіграє з "Ювентусом". Гра відбудеться у суботу, 3 червня, в Кардіффі

23:38. ВСЕ! ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК

90+2 хв. Грізманн здалеку б'є у дальню дев'ятку - Навас відбив м'яч на кутовий

90 хв. Чакир компенсував дві хвилини

90 хв. з-за меж карного майданчика б'є Годін - Навас у карколомному стрибку ловить м'яч у лівому кутку

89 хв. Роналду розвернувся і пробив - вище

89 хв. на "Вісенте Кальдерон" почалася злива. Наче погода плаче за Лігою чемпіонів, яку цей стадіон більше не побачить

88 хв. Мората вийшов замість Іско

87 хв. "Атлетіко" продовжує атакувати за інерцією, але гостроти біля воріт Наваса немає

86 хв. Корреа отримав "гірчичник" за фол проти Роналду

80 хв. "Атлетіко" йде на фінальний штурм. Невже хочуть повторити подвиг "Барселони"

77 хв. дивом Грізманн не забив свій другий м'яч. Не влучив по м'ячу, стоячи перед воротами

75 хв. і подвійна заміна у "Реалу". Лукас Васкес і Марко Асенсіо вийшли замість Каземіро і Бензема відповідно

74 хв. останню заміну використав Дієго Сімеоне: замість Коке вийшов Анхель Корреа

73 хв. Бензема пробив головою після подачі з лівого флангу. М'яч просвистів поруч з хрестовиною

71 хв. потужний удар Грізманна - Навас рятує

69 хв. Кроос з кутового накинув м'яч на лінію карного майданчика. У Модріча удар не вийшов, але м'яч ідеально відлетів до Роналду, який забиває. Однак лайнсмен фіксує суперечливий офсайд

66 хв. феноменальний Навас двічі протягом кількох секунд рятує "Реал". Спершу відбив підступний удар Феррейри-Карраско у дальній кут, а потім впорався і з добиванням Гамейро. Француз бив головою, але Кейлор встиг підвестися і відбити м'яч

60 хв. не вистачає "Атлетіко" того драйву, який був у грі "індіанців" у першому таймі

58 хв. Марсело зліва прострілив на ближню стійку. Роналду випередив двох захисників і пробив у дотик - повз ворота

57 хв. подвійна заміна у "Атлетіко". Замість Торреса з'явився Кевін Гамейро, а Хіменеса міняє Томас Партей

55 хв. поки нічого не виходить у "Атлетіко"

50 хв. Грізманн зі штрафного б'є вище воріт

47 хв. зазначимо, що "Реал" повторив рекорд "Баварії" за тривалістю гольової серії. В обох команд по 61 матчу з забитими м'ячами. У неділю "Реал" встановить новий рекорд, якщо заб'є бодай гол у ворота "Севільї"

46 хв. починається другий тайм

22:49. повертаємося на "Вісенте Кальдерон"

45+4 хв. Чакир відправляє команди на перерву

43 хв. тепер "Атлетіко" треба забивати ще три м'ячі і не пропускати. Ви в це вірите? Я ні. Як казав легендарний футболіст "Динамо", "відділ фантастики на другому поверсі"

42 хв. гол імені Бензема. На лівому флангі Карім біля лицьової лінії проскочив чотирьох (!!!) гравців "Атлетіко", увійшов у карний майданчик і відкотив м'яч під удар Кроосу. Удар Тоні потягнув Облак, але Іско зіграв на добиванні

42 хвГООООООООООООООООООООООООООООЛ - Іско

39 хв. дуже напружена обстановка. Все йде до того, що Чакир не обійдеться без червоних карток

37 хв. Іско увірвався в карний майданчик зліва, прибрав на замаху захисника і пробив у ближній кут - м'яч ловить Облак

37 хв. Іско брутально влетів у Грізманна в центрі поля. Габі полетів з претензіями до Чакира, за що тут же отримав попередження. А хавбек "Реалу" обмежився усним попередженням

34 хв. але жовта картка і Серхіо Рамосу за надмірні емоції

34 хв. Чакир покарав уругвайця "гірчичником"

34 хв. проти Роналду в центрі поля дуже грубо зіграв Годін

32 хв. гравці "Атлетіко" накинулися на арбітра за грубий фол Каземіро проти Грізманна, але турецький арбітр не покарав футболіста Королівського клубу

26 хв. Модріч б'є - м'яч блокує Грізманн

25 хв. Сауль збив Іско. Небезпечний штрафний у гостей. До воріт 30 метрів

24 хв. господарі зосередилися на обороні і намагаються шукати свої шанси в контратаці

20 хв. ще одна подача Крооса з корнера. Тепер справа - б'є Рамос. Набагато вище

18 хв. кутовий у гостей. Кроос подає зліва - захисники вибили м'яч

17 хв. "Атлетіко" залишився один гол до камбеку

16 хв. слабкий удар виконав Грізманн. Навас реагує, але м'яч від його руки влетів у сітку

16 хвГООООООООООООООООООООООООООООЛ - Грізманн

15 хв. а це вже цікаво. Варан збив Торреса у карному майданчику і Чакир без вагань поставив 11-метровий

12 хв. Сауль замикає подачу з кутового з правого флангу. Результативну передачу виконав Коке

12 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООЛ - Сауль

7 хв. Кроос виконує подачу зі штрафного, а Каземіро б'є головою під поперечину - Облак рятує господарів

6 хв. Савіч грубо зіграв проти Іско і отримав жовту картку

5 хв. після розіграшу кутового Торрес пробив головою - м'яч рикошетом від газону летить над поперечиною

5 хв. гострий момент у господарів. Коке опинився на ударній позиції і пробив у ближній кут - Навас відбив м'яч на кутовий

4 хв. Даніло грубо зіграв у центрі поля і отримав жовту картку

2 хв. перша ж атака господарів завершується ударом. Але Грізманн пробив повз ворота

21:46. і починається гра

21:46. яскраве модульне шоу на трибунах

21:42. на "Вісенте Кальдерон" востаннє прозвучав гімн Ліги чемпіонів

21:17. за 40 хвилин до гри на трибунах ще не людно (фото - uefa.com)

21:15. до вашої уваги стартові склади

18:32. сьогодні "Вісенте Кальдерон" прощається з єврокубками. З наступного сезону "Атлетіко" проводитиме домашні матчі на новому стадіоні El Wanda Metropolitano

14:01. одна з головних інтриг сьогоднішнього матчу - чи наздожене Кріштіану Роналду аргентинця Ліонеля Мессі у гонці бомбардирів. Зараз у португальця 10 голів, а у Лео - на 1 м'яч більше

13:55. півзахисник "Реалу" Матео Ковачіч отримав порцію оплесків за дуже красивий гол на тренуванні. Дивіться шедевр хорвата

13:49. чи зможе "Атлетіко" переписати власну історію, дізнаємося сьогодні ввечері. Раніше "індіанці" ніколи не вигравали протистояння після поразки у першому матчі з різницею у 3 м'ячі. Так само і Королівський клуб раніше ніколи не програвав дуель після перемоги у першій грі з рахунком 3:0

13:48. шансів у "Атлетіко", звісно ж, небагато, але вболівальники яскравою підтримкою надихнули команду на перемогу

11:11. Шановні футбольні вболівальники і читачі ONLINE.UA! Раді вітати вас на сторінці онлайн трансляції матчу АТЛЕТІКО - РЕАЛ