Шахтар - Динамо - 1-0: онлайн фіналу Кубка України

У фінальному матчі Кубка України донецький "Шахтар" переміг київське "Динамо".

ONLINE.UA вів онлайн-трансляцію зі стадіону "Металіст".

Дивіться: Шахтар - Динамо: відео огляд харківської битви за Кубок України

Цікаво, що це вже дев'яте всеукраїнське дербі у фіналі Кубка. 5 перемог в активі "Динамо" і вчетверте фінал виграли "гірники".

Тепер у "Динамо" і "Шахтаря" по 11 кубків.

КУБОК УКРАЇНИ. ФІНАЛ

Харків. ОСК "Металіст"
Головний арбітр: Костянтин Труханов (Харків)

ШАХТАР Донецьк - ДИНАМО Київ - 1:0

1:0 Марлос, 80'

На 8-й хвилині Марлос не реалізував пенальті (поперечина)

Попередження: Сергій Сидорчук, 54'; Даріо Срна, 55'; Тамаш Кадар, 77'; Факундо Феррейра, 77'; Денис Гармаш, 90+1'

Шахтар: 30. П'ятов - 33. Срна (К), 5. Кучер, 44. Ракицький, 31. Ісмаїлі - 6. Степаненко, 74. Коваленко (17. Малишев, 84'), 10. Бернард (59. Зубков, 90+1'), 11. Марлос, 28. Тайсон - 19. Феррейра (18. Ордець, 90+4')

Запасні: 26. Шевченко, 2. Бутко, 9 Дентіньо, 99. Блако Лещук

Динамо: 35. Коваль - 24. Віда, 5. Антунеш, 9. Морозюк, 4. Пантіч, 44. Кадар (15. Циганков, 84') - 8. Шепелєв, 19. Гармаш, 16. Сидорчук (17. Рибалка, 67') - 10. Ярмоленко (К), 41. Бєсєдін

Запасні: 72. Рудько, 26. Бурда, 14. Очігава, 29 Буяльський, 25. Дерліс Гонсалес

________________________________________________________________________

22:54. Шахтар робить золотий дубль

90+5 хв. ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК! ШАХТАР - ВОЛОДАР КУБКА УКРАЇНИ

90+4 хв. Ордець вийшов замість Феррейри

90+3 хв. попереджено Гармаша

90+2 хв. удар відчаю від Гармаша - повз ворота

90+1 хв. Зубков вийшов замість Бернарда

90 хв. у киян поки нічого не виходить в атаці

90 хв. три хвилини компенсував Труханов

87 хв. кияни відчайдушно йдуть на фінальний штурм

85 хв. Пантіч у підкаті зіграв у м'яч, але встиг зачепити Бернарда. Бразилець корчиться від болю

84 хв. Малишев вийшов замість Коваленка, а Кадара міняє Циганков

80 хв. на рівному місці пропускають кияни. Марлос обіграв трьох захисників і невідпорно пробив з 20-ти метрів у ліву дев'ятку

80 хв. ГООООООООООООООООООООООООЛ - Марлос

78 хв. Феррейра справа вривається в карний майданчик і б'є з гострого кута - м'яч просвистів над поперечиною

77 хв. Труханов виписав жовті картки Кадару і Феррейрі

77 хв. от і перша сутичка на полі. Кадар непорозумівся з Феррейрою і почалась штовханина

75 хв. Срна брутально вдарив по ногах Гармаша, але Труханов обмежився усним попередженням. А це була б друга жовта капітану "гірників"

74 хв. вболівальники скандують знаменитий хіт про Путіна

72 хв. Рибалка виконує подачу зі штрафного справа. Віда скинув м'яч на Ярмоленка, але Андрій у падінні не зміг нанести прицільний удар

71 хв. до цього матчу команди лиш двічі грали кубковий фінал більше 90 хвилин. Перший фінал між "гірниками" і динамівцями завершився у додатковий час, а попередній фінал - серією пенальті

69 хв. Феррейра головою замикає подачу Срни справа, але б'є несильно, та й м'яч летить в руки Ковалю

67 хв. три хвилини чекав Рибалка, поки настане пауза у грі. Сергій вийшов замість тезки Сидорчука

67 хв. забиває Ярмоленко, але форвард киян перебував у офсайді

63 хв. першу заміну готують кияни. Тренувальну форму знімає Сергій Рибалка

62 хв. грубо у центрі поля зіграли проти Гармаша, штовхнувши у спину, але свисток Труханова мовчить

59 хв. Коваленко виніс м'яч подалі від своїх воріт після гострої передачі Антунеша

58 хв. кияни не встигають за донеччанами і починають багато фолити

55 хв. за зрив атаки суперника жовту картку отримав Срна. Даріо скосив Бєсєдіна

55 хв. небезпечний штрафний у "гірників". 25 метрів до воріт. Ракицький б'є і влучає у "стінку"

54 хв. попереджено Сидорчука за неспортивну поведінку

53 хв. Ярмоленко потужно б'є з гострого кута, але П'ятов відбив м'яч

52 хв. ще один корнер у "Шахтаря". Подає Бернард - кияни виносять м'яч і організовують контратаку. Ярмоленко віддає передачу на Шепелєва, але той не встиг до м'яча

49 хв. Ракицький виконує подачу зі штрафного з 25-ти метрів - м'яч вибили захисники

48 хв. небезпечна атака "гірників". Ісмаілі зліва прострілює в центр карного майданчика. Коваленко б'є в дотик - дуже неточно

46 хв. і одразу момент у киян. З-за меж карного майданчика б'є Ярмоленко - П'ятов у стрибку ловить м'яч

22:04. починається другий тайм

21:59. незабаром почнеться друга половина гри

21:58. у першому таймі "Шахтар" володів ініціативою, не реалізував пенальті. А з гри більше моментів було у киян

45+1 хв. Труханов відправляє команди на перерву. Відпочинемо 15 хвилин

45 хв. Сидорчук перехопив м'яч у центрі і спробував забити гол, перекинувши м'яч через П'ятова. Але перебив і ворота

45 хв. чудовий шанс у киян. Гармаш вивів Ярмоленка сам на сам. Андрій прокинув м'яч повз П'ятова, але з гострого кута не зміг поцілити у порожні ворота

42 хв. атаки донеччан розбиваються немов піщані фігури об бетонний мур

39 хв. контратака киян лівим флангом. Ярмоленко виконує передачу з лівого флангу. М'яч рикошетом від захисника відлетів до Сидорчука, але Сергій не зміг сильно пробити, буцнувши м'яч в руки П'ятову

38 хв. Морозюк виконує подачу з кутового - захисники винесли м'яч

37 хв. Морозюк виконує подачу зі штрафного з глибини. М'яч летить на Віду, але хорват не зміг його приборкати

35 хв. без моментів грають команди

29 хв. "гірники" подовгу тримають м'яч в центрі поля, але тільки гра переходить на половину киян, як починається заруба

24 хв. Ярмоленко вискочив сам на сам, але не зміг як слід пробити

19 хв. Гармаш виконує подачу з глибини на Ярмоленка. Андрій б'є головою - в руки П'ятову

17 хв. Гармаш виконав гостру подачу з лівого флангу, але Ярмоленко з Бєсєдіним не дотягнулися до м'яча

15 хв. перша повноцінна атака киян завершується передачею Антунеша в руки П'ятову

11 хв. "гірники" продовжують домінувати на стадіоні "Металіст"

8 хв. АААААААААААА! Марлос б'є панєнкою і потрапляє у поперечину. Потім м'яч метався у володіннях Коваля, поки його не вибили захисники

6 хв. ПЕНАЛЬТІ!!! Срна виконує подачу зі штрафного справа, а Пантіч рукою зупинив м'яч, який летів до Феррейри

5 хв. перший кутовий у "гірників". Срна подає і Труханов дає свисток. Кучер фолив в атаці проти Ярмоленка

4 хв. цікаво, що сьогодні третій фінал для Реброва в якості керманича "Динамо". А Фонсека грає у першому фіналі Кубка з "Шахтарем". Минулого сезону португалець виграв Кубок своєї країни. У фіналі "Спортинг Брага" переміг "Порту"

3 хв. стартові хвилини проходять у боротьбі за ініціативу

21:02. кияни починають гру в центрі поля

21:00. Ярмоленко і Срна обмінялися клубною символікою

20:59. Юлія Світлична, Андрій Павелко та Андрій Шевченко теж співають Гімн України

20:04. менше години до гри. На стадіоні поступово збираються люди

17:27. відомий у минулому тренер Володимир П'ятенко зазначив, що "Шахтар" є фаворитом, але все може статися

"У плані малюнка гри "Шахтар" є на голову сильнішим за всіх інших українських команд. Та й в останній грі "гірники" дали своїм лідерам відпочити. Але ж як кажуть: не шукайте логіку у футболі! Попри все, мені здається, "Динамо" зможе дати бій і, можливо, навіть виграє Кубок", - сказав П'ятенко

15:41. аншлагу сьогодні все ж не буде. Станом на 13:00 продано лише 21500 квитків з 40 тисяч

15:21. один з лідерів "Шахтаря" Марлос також сподівається виграти фінал у основний час

"Динамо" є нашим головним конкурентом і кожна гра з ними дається дуже важко, особливо якщо мова йде про фінал. Ми тільки що оформили чемпіонський титул, і "Динамо", я впевнений, буде робити все, щоб не дати "Шахтарю" завоювати ще й Кубок. Ми повинні показати стовідсоткову зосередженість на полі, нав'язати свій темп гри суперника з самого початку і виграти ще один трофей. Останні ігри з "Динамо" нам давалися. Я особисто вигравав два фінали проти "Динамо" з "Шахтарем", але програвав Суперкубок в цьому році і фінал Кубка в 2015 по пенальті після нічиїх в основний час. "Шахтар" не повинен коливатися. Нам потрібно з самого початку грати на перемогу в основний час", - заявив Марлос

15:17. захисник "Динамо" Віторіну Антунеш сподівається на перемогу в основний час матчу

"Ми в гарній формі, ми хочемо добре зіграти. Знаємо, що "Шахтар" дуже сильна команда. Вони виграли чемпіонат, а ми хочемо отримати Кубок України. Так, ми зараз в хорошій формі і зробимо все, на що здатні, щоб отримати цей трофей... Хочемо все вирішити за 90 хвилин гри. Якщо ж не вийде, то ми, в будь-якому випадку, будемо грати і 120 хвилин, і пенальті, тільки, щоб отримати цей Кубок України!",- сказав Антунеш

14:16. сьогодні "гірники" провели традиційну прогулянку вулицями Харкова. Детальніше дивіться тут

13:55. команди підійшли до гри без кадрових втрат

13:32. за попередньою інформацією, на матчі очікується аншлаг

12:15. Шановні футбольні вболівальники і читачі ONLINE.UA! Раді вітати вас на сторінці онлайн-трансляції фінального матчу Кубка України ШАХТАР - ДИНАМО