Світоліна встановила феноменальний рекорд України у світовому тенісі

Одеситка Еліна Світоліна після перемоги на турнірі WTA Premier 5 у Римі  встановила два феноменальних рекорди України у світовому тенісі.

Як повідомляє ONLINE.UA, Світоліна стала першою українкою, що очолила чемпіонську гонку WTA.

Також Еліна піднялася на шосту позицію у рейтингу WTA - і це найкращий результат в історії українського тенісу.

Дивіться: Легендарна американська тенісистка засвітила свій округлий животик: з’явилося фото

У нинішньому сезоні Світоліна виграла чотири турніри.

На початку січня одеситка дійшла до півфіналу турніру в Брісбені, де поступилася Кароліні Плішковій.

5 лютого Світоліна виграла турнір на Тайвані. Далі була фантастична перемога на турнірі WTA Premier 5 у Дубаї.

30 квітня Світоліна тріумфувала в Стамбулі. Нарешті, 21 травня Еліна виграла супертурнір в Римі.

За тиждень Світоліна стартує на Roland Garros-2017. Українка потрапить у першу десятку посіву.