Українські волейболісти сенсаційно вийшли на Чемпіонат світу

Молодіжна збірна України з волейболу завоювала путівку на Чемпіонат світу-2017 U-21, що пройде з 23 червня по 2 липня в Чехії.

Як повідомляє ONLINE.UA, у вирішальному матчі відбірного етапу Україна перемогла команду Сербії з рахунком 3:1 - 26:24, 25:12, 18:25, 25:21.

У першому сеті українські волейболісти виграли з перевагою в два м'ячі. Натомість у другому розбили господарів майданчика.

Третій сет виграли, але в заключній партії наші хлопці не дозволили супернику повернутися у гру.

Іншими суперниками нашої збірної у групі були Франція та Болгарія. Українці здобули три перемоги у трьох матчах.

Зазначимо, що українські волейболісти втретє в історії вийшли на Чемпіонат світу U-21. У 1999 році наші хлопці посіли 9-е місце, а через два роки стали 13-ми.