"Манчестер Юнайтед" вперше в історії завоював Кубок УЄФА: з'явилося відео

Англійський клуб "Манчестер Юнайтед" вперше в історії завоював Кубок УЄФА.

Як повідомляє ONLINE.UA, у фіналі Ліги Європи "червоні дияволи" перемогли нідерландський "Аякс" з рахунком 2:0.

АЯКС - МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД - 0:2 ОНЛАЙН МАТЧУ

Рахунок на 18-й хвилині відкрив Поль Погба. Після його удару м'яч влетів у сітку рикошетом від Девінсона Санчеса.

На початку другого тайму перевагу "червоних дияволів" подвоїв найкращий бомбардир "МЮ" на турнірі Генріх Мхітарян.

Додамо, що "МЮ" завоював путівку у груповий раунд Ліги чемпіонів.