Шахтар - Динамо - 2-3: онлайн матчу і відео голів

У центральному матчі 31-го туру чемпіонату України донецький "Шахтар" зазнав поразки від київського "Динамо".

ONLINE.UA вів онлайн-трансляцію з Харкова.

Гра не мала турнірного значення, але всеукраїнське дербі - це завжди принципові матчі.

У нинішньому сезоні команди зустрічалися вп'яте і вперше перемогли кияни. Раніше у чемпіонаті дві перемоги здобув "Шахтар" та одна гра закінчилась внічию. Також команди зустрічалися у фіналі Кубка України, який виграли "гірники".

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. 31 тур

Харків. ОСК "Металіст"
Головний арбітр: Олександр Дердо (Чорноморськ)

ШАХТАР Донецьк - ДИНАМО Київ - 2:3

0:1 Денис Гармаш, 20'(Андрій Ярмоленко)
1:1 Алан Патрик, 22'
1:2 Андрій Ярмоленко, 52'- пенальті
2:2 Дентіньо, 58' (Алан Патрік)
2:3 Андрій Ярмоленко, 71'(Микола Морозюк)

Попередження: Денис Гармаш, 34'; Віторіну Антунеш, 88'; Владислав Шепелєв, 90'; Микола Морозюк, 90+1'; Марлос, 90+3'

Шахтар: 26. Шевченко - 2. Бутко, 38. Кривцов (к), 18. Ордець, 66. Марсіо Азеведо, 74. Коваленко (28. Тайсон, 75'), 24. Танковський, 59. Зубков (11. Марлос, 59'), 29. Алан Патрік (10. Бернард, 84'), 9. Дентіньо, 19. Факундо Феррейра

Запасні: 32. Каніболоцький - 5. Кучер, 17. Малишев, 99. Бланко Лещук

Динамо: 35. Коваль - 4. Пантіч, 24. Віда, 44. Кадар, 9. Морозюк, 17. Рибалка (8. Шепелєв, 62'), 16. Сидорчук, 5. Антунеш (14. Очігава, 87'), 10. Ярмоленко (к), 19. Гармаш (15. Циганков, 62'), 41. Бєсєдін

Запасні: 72. Рудько - 26. Бурда, 29. Буяльський, 20. Яремчук

________________________________________________________________

90+5 хв. ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК! ДИНАМО ВПЕРШЕ В СЕЗОНІ ПЕРЕМОГЛО ШАХТАР

90+3 хв. попереджено Марлоса за розмови з арбітром

90+2 хв. потужний удар Танковського - Коваль вибив м'яч перед собою. Підхопили "гірники". Прострільна передача Тайсона - м'яч блокує Морозюк. "Гірники" вимагають пенальті начебто за гру рукою, але Дердо не міняє свого рішення

90+2 хв. "гірники" атакують всією командою

90 хв. чотири хвилин компенсував Дердо

90 хв. попереджено Шепелєва

88 хв. Антунеша попереджено за затягування часу

88 хв. Зураб Очігава міняє Антунеша

84 хв. Бернард міняє Алана Патріка

83 хв. Тайсон з 10-ти метрів б'є в площину воріт, але Коваль ловить м'яч

77 хв. Марлос вивів Феррейру сам на сам. Аргентинець потужно пробив у ближній кут, але Коваль врятував "Динамо"

75 хв. Тайсон вийшов замість Коваленка

71 хв. Антунеш зліва виконав подачу на дальню стійку, Морозюк скинув м'яч під удар Ярмоленку, а Андрій в дотик холоднокровно пробив у правий кут

71 хвГОООООООООООООООООООООООООООЛ - Ярмоленко

69 хв. перша заміна у "гірників": замість Зубкова вийшов Марлос

66 хв. після розіграшу кутового на удар вивели Ярмоленка, але Андрій опинився в офсайді. Поруч біг Сидорчук, у якого не було поза грою

62 хв. подвійна заміна у киян. Замість Гармаша вийшов Циганков, а Рибалку міняє Шепелєв

60 хв. Ярмоленко справа зробив вивірену передачу на Сидорчука, а Сергій з 16-ти метрів пробив вище воріт

58 хв. і знову швидко відігралися господарі. Патрік видав розкішну передачу у карний майданчик на Дентіньо. Той обіграв Коваля і вразив порожні ворота

58 хвГОООООООООООООООООООООООООООЛ - Дентіньо

56 хв. швидка атака "гірників" лівим флангом. Алан Патрік увірвався у володіння киян зліва і віддав передачу на Феррейру. Факундо пробив з 11-ти метрів у ближній кут. М'яч піймав Коваль

54 хв. Паулу Фонсека чимсь дуже незадоволений і майже хвилину сперечався з Дердо. Але питань до арбітра бути не може. Пенальті був 100-відсотковим

53 хв. Ярмоленко наздогнав Феррейру у бомбардирській гонці. Тепер у обох по 13 голів

52 хв. Ярмоленко пробив у правий кут, а Шевченко стрибав у лівий

52 хвГОООООООООООООООООООООООООООЛ - Ярмоленко

52 хв. Танковський збив Сидорчука у карному майданчику і Дердо без вагань призначив 11-метровий

51 хв. поки без моментів. "Гірники" контролюють м'яч

20:31. почався другий тайм. Поки без замін

45 хв. перерва

45 хв. динамівці обрізалися біля свого карного майданчика. Феррейра перехопив м'яч, віддав пас на Коваленка, але Віктора випередив захисник

42 хв. гостра передача Азеведо зліва - Коваль перший на м'ячі

35 хв. "гірники" ледь не забили другий гол. Динамівці вкидали аут. Феррейра обікрав захисника, обігрався з Дентіньо і пробив з 12-ти метрів. М'яч від ноги Віди полетів над поперечиною

33 хв. Дердо показав жовту картку Гармашу. Денис наступив шипами бутс на п'яту Бутку

24 хв. небезпечний стандарт у киян. Морозюк подає. Захисник виносить м'яч - Сидорчук приймає на груди і б'є зльоту - вище

22 хв. Шевченко вибив м'яч від воріт. Феррейра скинув на Патріка, а той не зустрівши опору суперників, виконав потужний удар з лівої ноги у дальній кут

22 хвГОООООООООООООООООООООООООООЛ - Алан Патрік

20 хв. груба помилка півзахисників "Шахтаря" Коваленка і Танковського. Перший віддав другому під пресинг, а Андрія обікрав динамівець Гармаш. Денис зіграв у стіночку з Ярмоленком і реалізував вихід сам на сам

20 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООЛ - Гармаш

12 хв. контратака киян. Ярмоленко справа завантажив м'яч в карний майданчик на Сидорчука, той скинув на Бєсєдіна, але форвард програв боротьбу Танковському

9 хв. Коваленко видав розкішний пас на Дентіньо. Той вискочив з-за спин захисників, але не зміг приборкати м'яч

8 хв. команди грають без центру поля, швидко переходячи в атаки. Але поки багато браку

3 хв. передача з глибини на хід Феррейрі. Коваль вчасно вибіг з воріт і випередив форварда

19:32. гра розпочалась. В центрі поля м'яч розіграли господарі

19:31. передматчеве привітання Фонсеки і Реброва

19:30. послухали гімн Прем'єр-ліги і чекаємо початку матчу

19:29. а тут і коментарі зайві

19:28. банер в підтримку Паулу Фонсеки

19:27. порожні трибуни ОСК "Металіст"

19:24. сьогодні Паулу Фонсека виставив резервний склад, підсилений кількома гравцями основної обойми, тоді як Сергій Ребров випускає в основі бойовий склад

19:18. глядачів на трибунах небагато. Але це й не дивно, оскільки сьогоднішня гра є, по суті, товариською

19:00. до вашої уваги стартові склади команд

11:41. "гірники" сьогодні зіграють без п'ятьох гравців основного складу. До Харкова не приїхали Даріо Срна, Андрій П'ятов, Ярослав Ракицький, Тарас Степаненко та Ісмаїлі

11:11. Шановні футбольні вболівальники і читачі ONLINE.UA! Раді вітати вас на сторінці онлайн трансляції матчу 31-го туру чемпіонату України між "Шахтарем" і "Динамо"