Відомі перші чвертьфіналісти Чемпіонату світу з футболу: опубліковано відео

На молодіжному Чемпіонаті світу-2017 з футболу визначилися перші чвертьфіналісти.

Як повідомляє ONLINE.UA, Венесуела переграла Японію (1:0), а Португалія здобула перемогу над командою Республіки Корея (3:1).

Венесуельці здолали японців у додатковий час. Долю матчу визначив гол Янхеля Еррери на 108-й хвилині.

Португальці в матчі з господарями турніру вже за півгодини забили два м'ячі. Відзначилися Бруну Шадаш і Бруну Кошта.

У середині другого тайму Бруну Шадаш оформив дубль. А гол престижу забив Лі Сан Хон на 81-й хвилині.

У чвертьфіналі Португалія зустрінеться з переможцем матчу Уругвай - Саудівська Аравія, а венесуельці зіграють проти переможця протистояння США - Нова Зеландія.

Дивіться: Футболіст збірної Англії забив божевільний автогол на Чемпіонаті світу: опубліковано відео