"Реал" знову обіграв "Барселону" та став володарем Суперкубку Іспанії-2017

Мадридський "Реал" вдруге обіграв "Барселону" та став володарем Суперкубку Іспанії.

Про це повідомляє ONLINE.UA.

Друга зустріч іспанських футбольних клубів відбулася вчора, в ніч на 17 серпня, на стадіоні "Сантьяго Бернабеу" в Мадриді. Матч завершився перемогою "Реалу" з рахунком 2:0.

Перший гол забив півзахисник Марко Асенсіо на 4-й хвилині матчу. В першому таймі команда Зінедіна Зідана подвоїла перевагу хазяїв поля. На 39-й хвилині матчу нападник "Реалу" Карім Бензема забив другий м'яч у ворота супротивника.

Нагадаємо, що матч пропустив капітан команди "Реал" Кріштіану Роналду. Сталося це через дискваліфікацію форварду під час зустрічі "Барселони" з мадридським клубом.

Як повідомляв ONLINE.UA, португалець був видалений з поля в матчі за Суперкубок Іспанії-2017 проти "Барселони" (3:1). Перше попередження португалець отримав за зняту футболку після святкування гола, а друге - за симуляцію.