Універсіада-2017. Україна виграла 6 золотих медалей

Літня Універсіада-2017 в Тайбеї перетнула екватор. Повідомляє сайт

Sportanalytic.com.

За п'ять днів збірній України вдалось здобути 17 медалей - 6 золотих, 6 срібних і 5 бронзових.

Першим змусив лунати наш національний гімн віце-чемпіон світу з плавання Михайло Романчук, вигравши дистанцію 400 м вільним стилем. Далі брали "золото" Олег Верняєв (двічі) в спортивній гімнастиці, Ірина Ромолданова в тхеквондо і Дмитро Чучукало у фехтуванні.

Сьогодні ж наші шпажистки Ксенія Пантелєєва, Юлія Свистил и Джоан Фейбі Бежура перемогли усіх в командних змаганнях. Так тримати!