"Динамо" вирвало героїчну перемогу в Лізі Європи: опубліковані відео голів

У Белграді київське "Динамо" героїчно розгромило місцевий футбольний клуб "Партизан".

Варто зауважити, що українські футболісти змогли перемогти з рахунком 3:2, проте спочатку мало не програли після того як дозволили забити в свої ворота два голи, повідомляє ONLINE.UA.

Відзначається, що матч пройшов в рамках другого туру групового етапу Ліги Європи. Гра проходила при порожніх трибунах, і ще в першому таймі в українські ворота прийшло два м'ячі.

Незважаючи на, здавалося б, розгромний рахунок 2:0 не на свою користь, футболісти "Динамо" вже до 68-ї хвилини зрівняли рахунок до 2:2, після чого на 84-й хвилині матчу нападник Жуніор Мораес приніс команді перемогу, забивши третій гол.