"Динамо" вийшов у чвертьфінал Кубка України: опубліковані відео голів

На футбольному стадіоні "Ніка" в Олександрії Кіровоградської області пройшов матч між ПФК "Олександрія" та київським ФК "Динамо".

Гра закінчилася поразкою приймаючої сторони, повідомляє ONLINE.UA.

Відзначається, що нападник "Динамо" Артем Кравець відкрив рахунок в першому таймі, однак після перерви півзахисник "Олександрії" Сергій Старенький пробив гол у відповідь головою. Пізніше гравці "Динамо" відігралися, - спочатку забив нападаючий Артем Бесєдін, а після нього знову забив гол Кравець.

На останніх секундах гри півзахисник "Олександрії" Василь Грицук забив гол з пенальті, проте це лише скрасило рахунок 2:3 на користь киян.