Український футболіст виділився на чемпіонаті в Бельгії: опубліковано відео

Український футболіст, півзахисник бельгійського клубу "Генк" і збірної України Руслан Малиновський в рамках чемпіонату Бельгії забив неймовірний гол.

Відповідне відео було опубліковано на одному з каналів YouTube, повідомляє ONLINE.UA.

У середу, 25 жовтня, Малиновський в рамках 12-го туру Ліги Жюпіле брав участь в матчі проти бельгійського "Брюгге", де забив неймовірний штрафний гол практично від бічної лінії поля.

Гол Малиновського був забитий на 43-й хвилині матчу, і став першим в грі. Змагання завершилося з рахунком 2:0 на користь команди "Генк".

Як повідомляв ONLINE.UA, раніше ФІФА назвала кращих футболістів у 2017 році.