Олімпіада-2018: визначилися перші переможці

У суботу, 10 лютого, на Олімпіаді в Пхенчхані був визначений перший володар золотої медалі. Тріумфатором стала шведська лижниця Шарлотт Калла - вона перемогла в змаганнях з жіночого скіатлону.

Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на офіційний сайт змагань.

Лижниця зі Швеції подолала дистанцію в 15 км за 40 хв і 44,9 секунд. Другою фінішувала норвезька лижниця Маріт Бьорген - вона відстала від переможниці на 7,8 секунд. Третє місце в цій дисципліні посіла фінська лижниця Кріста Пярмякоскі, яка подолала дистанцію за 40 хвилин і 56 секунд.

Українські лижниці не змогли перемогти в даній спортивній дисципліні. Зокрема, Тетяна Антипенко фінішувала 45-й, а Марина Анцибор - 53-й.

Раніше ONLINE.UA повідомляв, що в збірной України по спринтерській гонці відбулася заміна.