Українська дзюдоїстка виграла престижний турнір у Франції: опубліковано відео видовищного фіналу

17-річна українська дзюдоїстка Дарина Білодід посіла перше місце на престижному турнірі Grand Slam в Парижі. Спортсменка перемогла суперницю з Південної Кореї Канг Ю Чже Онг.

Відео видовищного фіналу турніру було опубліковано на офіційній сторінці Grand Slam в соцмережі, передає ONLINE.UA.

У кар'єрі Дарини Білодід перемога на змаганнях рівня Grand Slam стала першою. Раніше вона перемагала на Гран-прі в Гаазі в листопаді 2017 року і в Тунісі в січні 2018 року.

Відзначається, що на шляху до фіналу Grand Slam Дарині довелося доказати свою перевагу перед сильними суперницями - спочатку вона здолала дзюдоїсток з Бразилії та Ізраїлю, а в півфіналі перемогла японку.

Раніше ONLINE.UA повідомляв, що українська спортсменка Юлія Левченко відкрила сезон-2018 перемогою на міжнародних змаганнях зі стрибків у Котбусі.