Названий лідер медального заліку Олімпіади-2018

Після розіграшу 13 з 102 комплектів нагород XXIII зимових Олімпійських ігор в Південній Кореї збірна Німеччини лідирує в медальному заліку.

Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на сайт змагань в Пхенчхані.

Так, у команди три золота і одна бронза. Всього нагороди завоювали спортсмени 14 країн.

На другому місці - збірна Нідерландів, яка завоювала дві золоті, дві срібні та одну бронзову медалі.

Третю сходинку в таблиці займають США, в їхній скарбничці - два золота, одне срібло та три бронзи.

6-9. Франція 1-0-0 (1)
10-11. Олімпійські спортсмени з Росії 0-1-1 (2)
10-11. Чехія 0-1-1 (2)
12. Фінляндія 0-0-2 (2)
13-14. Італія 0-0-1 (1)
13-14. Казахстан 0-0-1 (1)

Українські атлети за два дні не змогли підібратися до п'єдесталу. Краще за інших себе проявили біатлоністи. У спринті Віта Семеренко стала 14, а Дмитро Підручний - 21.

Як повідомляв ONLINE.UA, змагання з гігантського слалому серед жінок на Зимовій Олімпіаді-2018 в Пхенчхані були перенесені через погану погоду.