Олімпіада-2018: остаточні результати змагань

У неділю, 25 лютого, відбувся останній день змагань на Зимовій Олімпіаді-2018, за результатами якого було розіграно чотири золоті медалі. Абсолютним лідером в загальному медальному заліку стала збірна Норвегії, яка завоювала на Іграх в Пхенчхані 39 медалей, 14 з яких - золоті.

Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на офіційний сайт змагань.

Загальний медальний залік Олімпіади-2018 за 25 лютого:

• Хокей (фінальний матч): 1 місце - Росія, 2 місце - Німеччина, 3 місце Канада;

• Бобслей (чоловіки): "золото" і "срібло" - Німеччина, "бронза" - Південна Корея;

• Лижні гонки (жінки): золота медаль - Норвегія, срібна - Фінляндія, бронзова - Швеція;

• Керлінг (жінки): 1 місце - Швеція, 2 місце - Південна Корея, 3 місце - Японія.

Українські спортсмени в останній день Олімпіади-2018 взяли участь тільки в змаганнях з лижних гонок. В даному виді спорту татьяна Антипенко зайняла 35-е місце.

За загальними підсумками Олімпіади-2018 Україна в рейтингу країн займає 21-е місце. На рахунку української збірної є одна золота медаль, яку завоював Олександр Абраменко в змаганнях з лижної акробатики у фрістайлі.

Раніше ONLINE.UA повідомляв, що в останній день Олімпіади в Пхенчхані МОК прийняв жорстке рішення по російським спортсменам.