"Динамо" феєрично зіграв з "Лаціо" в Римі: з'явилося відео голів

8 березня в Римі пройшов перший матч 1/8 фіналу Ліги Європи, в рамках якого київське "Динамо" зіграло з "Лаціо".

Українці змогли добитися результативної нічиєї, повідомляє ONLINE.UA.

Відзначається, що в першому таймі італійці мали перевагу, але жодного гола забито не було. На 52-й хвилині "Динамо" відкрило рахунок, - Циганков прийняв м'яч від Бесєдіна і п'ятою пробив його у ворожі ворота, через дві хвилини після чого "Лаціо" вже зрівняв рахунок.

На 62-й хвилині італійські футболісти забили новий гол, проте, на 79-й хвилині Морасес, який вийшов на заміну, зміг зрівняти рахунок, внаслідок чого гра завершилася з рахунком 2:2.

Матч-відповідь пройде через тиждень в Києві.

Як повідомляв ONLINE.UA, "Динамо" пройшов в 1/8 фіналу Ліги Європи після перемоги над грецьким АЕКом.