Паралімпіада 2018: українські спортсмени тріумфально завершили зимові Ігри

У Пхенчхані пройшов останній день Паралімпіади-2018, за результатами якого Україна завоювала ще одну золоту медаль. Її принесли українській збірній паралімпійців Юрій Уткін, Людмила Ляшенко, Юлія Батенкова-Бауман і Оксана Шишкова, які перемогли в змішаній естафеті у лижних гонках 4 по 2,5 кілометра.

Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на сайт змагань.

Сьоме "золото" стало 22-ю нагородою українських спортсменів на Паралімпіаді-2018. Завдяки цій медалі Україна зайняла шосту позицію в загальному медальному заліку і четверту - в рейтингу за загальною кількістю нагород.

Лідерами Паралімпіади-2018 стали спортсмени з США. Вони завоювали 36 медалей, 13 з яких - золоті. Друге місце на Іграх зайняла команда незалежних паралімпійських атлетів (росіяни) - в їх активі 24 медалі (8 золотих). Третє місце в загальному медальному заліку посіла Канада, на рахунку якої 28 медалей.

• Оксана Шишкова - біатлон на 10 км, в якому брали участь спортсмени з вадами зору;

• Юрій Уткін, Людмила Ляшенко, Юлія Батенкова-Бауман, Оксана Шишкова, лижі - змішана естафета 4х2,5 км.

Срібні медалі на Паралімпіаді-2018 завоювали:

• Оксана Шишкова (три "срібла") - біатлон 6 км та лижі 15 і 12,5 км, в цих змаганнях брали участь спортсмени з вадами зору;

• Олександр Казік (два "срібла") - біатлон 12,5 і 15 км (спортсмени з вадами зору);

• Ігор Рептюх - біатлон на 12,5 км, в якому брали участь спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату;

• Григорій Вовчинський - лижна гонка на 10 км (спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату).

Бронзові медалі українській збірній принесли:

• Людмила Ляшенко (три "бронзи") - біатлон на 10 і 6 км та лижна гонка на 15 км серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату;

• Анатолій Ковалевський - біатлон на 6 км (спортсмени з вадами зору);

• Юрій Уткін - біатлон на 12,5 км (спортсмени з вадами зору);

• Оксана Шишкова - лижні гонки на 1,5 км (спортсмени з вадами зору);

• Максим Яровий - лижні гонки на 7,5 км (спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату).

Раніше ONLINE.UA повідомляв, що за підсумками перших днів змагань Україна входила в трійку лідерів Паралімпіади-2018.