Рома сенсаційно обіграла Барселону в 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів

Джерело:  The Telegraph

10 квітня Рома вибила з Ліги Чемпіонів Барселону, порвавши суперника з рахунком 3:0.

Про це повідомляє ONLINE.UА з посиланням на The Telegraph.

На початку поєдинку Едін Джеко відкрив рахунок. Після перерви італійці не зупинилися і заробили пенальті, яке прекрасно реалізував Де Россі. На 82 хвилині матчу Манолас забив ще один гол у ворота супротивника. Барселона на чолі з Мессі намагалася організувати штурм у кінці, але все безрезультатно.

Сенсаційна перемога Роми розбила мрії іспанців на фінал Ліги Чемпіонів.

Перемозі римлян на «Стадіо Олімпіко» раділи абсолютно усі. А самі футболісти не стримували своїх емоцій у роздягальні і просто розгромили її. Президент Роми Джим Паллотта святкував разом з командою. Він стрибнув у римський фонтан під крики тисяч вболівальників команди.

Нагадаємо, Рома була фіналістом Кубку чемпіонів аж у 1984 році. Чемпіонат Італії вони востаннє вигравали у 2001 році.

Фінальний матч Ліги Чемпіонів планується 26 травня 2018 року у Києві. Призовий фонд турніру складає 1,3 млрд доларів.

Як повідомляв ONLINE.UA, раніше в Україні помер відомий спортсмен.