Матч Реал-Ювентус: результати і видовищне відео голів

11 квітня відбувся вирішальний матч чвертьфіналу Ліги чемпіонів між командами "Реал Мадрид" і "Ювентус". За підсумками матчу перемогла туринська команда з рахунком 1:3.

Видовищне відео голів матчу Реал-Ювентус було опубліковано на YouTube, передає ONLINE.UА.

На кадрах показано, як "Ювентус" вже з другої хвилини матчу впевнено почав атакувати "Реал". Перший гол в ворота суперника забив Маріо Манджукич. Другий гол туринці забили на 36-й хвилині.

У другому таймі "Ювентус" забив ще один м'яч і зрівняв рахунок за обидві гри. Але в кінці тайму арбітр призначив пенальті за фол Медхі Бенатії проти Лукаса Васкеса, який реалізував Кріштіану Роналду. Він з 11-метрової позначки забив гол у ворота "Ювентуса" і тим самим заробив путівку в півфінал Ліги Чемпіонів для своєї команди.

Жеребкування півфіналу Ліги чемпіонів відбудеться 13 квітня.

Як повідомляв ONLINE.UА, раніше Рома сенсаційно обіграла Барселону в 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів.