Суддя повернув футболістів з роздягальні і змусив бити пенальті: з'явилось відео

Суддя матчу 30-го туру німецької Бундесліги між "Майнцом" і "Фрайбургом" призначив пенальті посеред перерви зустрічі.

Про це повідомляється на офіційній сторінці "Майнцу" у Твіттері, передає ONLINE.UA.

У кінці першого тайму рефері Гвідо Вінкманн не звернув увагу на гру рукою захисника "Фрайбурга" у своєму штрафному майданчику. Після того, як обидві команди вже пішли на перерву, суддя переглянув відеоповтор і визнав, що відбулось порушення. Він змусив команди одразу повернутися з роздягалень на поле.

Пенальті на сьомій хвилині перерви успішно реалізував хавбек "Майнца" Пабло Де Бласіс, вивівши команду вперед. Матч закінчився з рахунком 2:0 на користь "Майнца".

Як повідомляв ONLINE.UA, раніше Був названий кращий гол в історії чемпіонатів світу з футболу.