"Ліверпуль" - "Рома" в півфіналі Ліги чемпіонів: результати матчу і відео голів

На стадіоні "Енфілд" 24 квітня відбувся перший матч в півфіналі Ліги чемпіонів між англійським клубом "Ліверпуль" і італійським "Рома". Матч завершився з рахунком 5:2 на користь "Ліверпуля".

Відео яскравих голів матчу Ліверпуль-Рома було опубліковано в мережі, передає ONLINE.UA.

Перший гол в матчі був забитий на 36-й хвилині. Його забив гравець "Ліверпуля" Мохаммед Салах. Єгиптянин також став автором і другого гола у ворота "Роми". Перший тайм закінчився з рахунком 2:0.

На 11-й хвилині другого тайму команда "Ліверпуль" забила третій гол у ворота суперника, а через кілька хвилин і четвертий. П'ятий гол англійці забили на 68-й хвилині - його провів Роберто Фірміно з передачі Джеймса Мілнера.

На останніх хвилинах матчу футболісти "Рома" спробували скоротити відставання в рахунку. Вони забили два голи в ворота суперника.

Матч-відповідь між "Ліверпулем" і "Ромою" відбудеться 2 травня в Римі.

Раніше ONLINE.UA повідомляв, київське "Динамо" перемогло в грі з донецьким "Шахтарем" в центральному матчі 27 туру української Прем'єр-ліги.