Українець рекордно переміг на чемпіонаті етапу Кубка світу з кульової стрільби

Український спортсмен Олег Омельчук встановив світовий рекорд на етапі Кубку світу з кульової стрільби. Він завоював золоту медаль, набравши в фіналі 243,6 балів.

Про рекордну перемогу Омельчука на етапі Кубка світу з кульової стрільби повідомила прес-служба Національного олімпійського комітету України, передає ONLINE.UA.

Етап Кубка світу з кульової стрільби проходив в Мюнхені. Українець став чемпіоном зі стрільби з пневматичного пістолета з дистанції 10 м. Відзначається, що вже в першому турі змагань Омельчук набрав 102,5 бала, і за всю гру допустив тільки чотири постріли, що важили менше 10 балів.

Друге місце на етапі Кубка світу з кульової стрільби зайняв німець Крістіан Райтц, третє - китаєць Ціфен Ру.

Слід зазначити, що на етапі Кубка світу в Мюнхені також завоювала бронзову нагороду українка Олена Костевич. Вона стала бронзовим призером у стрільбі з малокаліберного пістолета на дистанції 25 м.

Раніше ONLINE.UA повідомляв, що українська тенісистка Еліна Світоліна рекордно виграла супертурнір в Римі.