Українська дзюдоїстка виграла престижний Гран-прі, перемігши росіянку

У Загребі відбувся перший квліфікаціонний турнір на Олімпійські ігри-2020 року, який виграла українка Дарина Білодід. 17-річна українська дзюдоїстка перемогла в фіналі росіянку Ірину Долгову, яка є чинною чемпіонкою Європи.

Відео видовищної перемоги українки над росіянкою на турнірі в Загребі було опубліковано в мережі, передає ONLINE.UA.

Прес-служба Міжнародної федерації дзюдо також повідомила про перемогу Білодід на турнірі в столиці Хорватії. Там же повідомили, що росіянці, після програшу у фіналі, дісталося на турнірі "срібло".

Слід відзначити, що на Гран-прі у Загребі Дарина Білодід приїхала в якості п'ятого номера світового рейтингу у ваговій категорії до 48 кг. Вона впевнено йшла до перемоги в змаганнях. У півфіналі Дарина виявилася сильнішою японки Фуни Тонако, а в фіналі перемогла росіянку.

Раніше ONLINE.UA повідомляв, що перша ракетка України Еліна Світоліна відмовилася брати участь в турнірі в Москві.