Вирвала перемогу у росіянки: українська спортсменка стала чемпіонкою світу зі стрільби

Українська спортсменка Олена Костевич тріумфально перемогла на чемпіонаті світу зі стрільби. Вона стала чемпіонкою зі стрільби з пістолета на дистанції 25 метрів, вирвавши перемогу у росіянки в фіналі змагань, повідомляє ONLINE.UA з посиланням на сайт Міжнародної федерації спортивної стрільби.

Чемпіонат світу зі стрільби проходив в Південній Кореї. У фіналі змагань лідерами були Олена Костевич і росіянка Віталіна Бацарашкіна, які показали однакові результати в 37 балів. Але в додаткових серіях українська спортсменка обійшла суперницю з Росії - вона перемогла з результатом 4+3+3, зсунувши росіянку на друге місце. Третє місце на чемпіонаті світу завоювала Дорен Веннекамп з Німеччини.

Перемога Олени Костенко на чемпіонаті світу зі стрільби надала Україні другу ліцензію на Олімпійські ігри-2020 року, які будуть проходити в Токіо. Першу олімпійську ліцензію для збірної країни раніше завоював Павло Коростильов, який зайняв четверте місце на чемпіонаті світу з кульової стрільби.

Раніше ONLINE.UA повідомляв, що українські тенісистки Леся Цуренко і Еліна Світоліна встановили національний рекорд на престижному турнірі Великого шолома.