У коледжі в окупованій Керчі прогримів вибух, десятки загиблих і постраждалих: моторошні фото і відео

У коледжі в окупованій Керчі прогримів вибух, десятки загиблих і постраждалих: моторошні фото і відео


  |  Події   |   Читать на русском
Фото: commons.wikimedia.org

В окупованому Криму сталася страшна НП — вдень 17 жовтня в технікумі Керчі прогримів вибух, в результаті якого загинули і постраждали десятки людей, повідомляє ONLINE.UA з посиланням на місцеві ЗМІ, які опублікували страшні фото з місця події.

У коледжі в окупованій Керчі прогримів вибух, десятки загиблих і постраждалих: моторошні фото і відео (1)  Вибух в Керчі (фото — kerchinfo.com)

На даний момент повідомляється, що під час вибуху в Керчі загинули не менше десяти осіб, ще десятки постраждалих, яких масово вивозять з технікуму на машинах швидкої допомоги і в громадському транспорті в лікарні.

У коледжі в окупованій Керчі прогримів вибух, десятки загиблих і постраждалих: моторошні фото і відео (2) Вибух в Керчі (фото - kerchinfo.com)

"Дуже багато постраждалих, їх вантажать в швидкі машини, 4-5 машин вже від’їхали, їде машина за машиною, дуже багато розбитих шибок", — повідомляють в мережі.

У коледжі в окупованій Керчі прогримів вибух, десятки загиблих і постраждалих: моторошні фото і відео (3)  Вибух в Керчі (фото - kerchinfo.com)

Є інформація, що вибух в технікумі в окупованій Керчі стався в їдальні. Не виключається, що подія пов’язана з газом.

У коледжі в окупованій Керчі прогримів вибух, десятки загиблих і постраждалих: моторошні фото і відео (4) Вибух в Керчі (фото - kerchinfo.com)

Раніше ONLINE.UA публікував нові фото з Ічні, де сталися вибухи на військових складах з боєприпасами.

Новини інших ЗМІ
Загрузка...