Ліга Європи: українців розгромили у матчі Маріуполь проти АЗ - видео голів та огляд

Ввечері четверга, 15 серпня, українська футбольна команда "Маріуполь" вийшла на поле проти нідерландського АЗ та зазнала поразки 4:0. ONLINE.UA пропонує вашій увазі огляд розгромного матчу та відео голів.

Перший гол українці отримали на 20-й хвилині від Стенгса. Далі відмітилися влучними ударами Увейан на 45-й хвилині, Войтенс на 62-й та, нажаль, Яворський з автоголом на 90-й хвилині зустрічі.

За результатами двобою, "Маріуполь" вилітає з Ліги Європи, не пройшовши кваліфікаційний раунд.

Напередодні матчу організаторам потрібно було терміново замінити стадіон через обвалювання даху. Подія все ж таки сталася на полі арени "Карл Джинс" у Гаазі.

Нагадаємо, шанси виступили у Лізі чемпіонів втратило київське "Динамо". Команда зазнала поразки у кваліфікаційному етапі та потрапила до Ліги Європи.

Як повідомляв ONLINE.UA, на згаданому стадіоні - штучне покриття. За словами представників "Маріуполя", футболісти не звикли грати в таких умовах, проте надмірних проблем з'явитись не повинно. Відмічається, що нідерландська команда теж зазнає певних труднощів схожого характеру.