Феноменальна перемога: Україна здолала Португалію і Роналду на відборі Євро-2020

Українська футбольна збірна зустріла португальську національну команду ввечері у понеділок, 14 жовтня. Про це повідомляє ONLINE.UA.

Матч відбіркового етапу Чемпіонату Європи завершився феноменальною перемогою українців. Фінальний рахунок - 2:1.

Гучна перемога говорить про достроковий вихід української збірної до Євро-2020.

Відкрив рахунок український футболість Роман Яремчук. На 6-й хвилині він забив м'яча у ворота суперника.

Також на 27-й хвилині відзначився другим голом українець Андрія Ярмоленко. Тож перший тайм завершився з рахунком 2:0.

Другий тайм тривав в умовах спроб португальців зрівняти рахунок. У той самий час українська команда намагалася відвести загрозу від своїх воріт.

Капітан збірної Португалії Кріштіану Роналду зумів заробити один гол на пенальті, 73 хвилина.

Протягом останніх хвилин двоє українців отримали жовті картки - Олександр Зінченко та Віктор Коваленко. Голкіпер Андрій П'ятов кілька разів рятував команду від нічиєї та, відповідно, можливої поразки.

Як повідомляв ONLINE.UA, в інтернеті були оприлюднені відеоролики, які демонструють голи, зароблені українськими футболістами.