Потрапив в історію: голкіпер Коньяспора отримав червону картку у першу хвилину матчу - відео

Футбольний двобій між турецькими командами "Коньяспор" та "Єні Малатьяспор" відзначився ледь не значнішим курйозом останнього часу. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на відео матчу та дані турніру.

Клуби зійшлися у поєдинку 8-го туру Суперліги Туреччини у понеділок, 21 жовтня. Буквально у перші секунди від початку м'яч спрямували на половину поля, яка належала "Коньяспору". Там його зустрів голкіпер Серкан Киринтили.

Футболіст упіймав м'яча руками, але водночас вийшов зі штрафної зони. Суддя зупинив матч та показав штрафнику червону картку. Команда залишилася на полі удесятьох та без захисту на воротах, що критично.

Матч завершився з рахунком 0:2 на користь "Єні Малатьяспор". Варто зазначити, що в умовах гри без голкіпера цей результат виглядає ще досить результативно.

Нагадаємо, гравець, який отримав червону картку, не має права повернутися на поле. Команда також не може провести заміну.

Як повідомляв ONLINE.UA, футболіст Андрій Яременко відзначився цікавим фінтом під час матчу збірних України та Португалії. Його рішення на полі відзначили представники УЄФА. Вони оприлюднили відповідний ролик в офіційному Twitter-акаунті організації.