Динамо не зробило дива у матчі з Барселоно. Деталі важливого двобою Ліги чемпіонів

У середу, 4 листопада, український клуб "Динамо" вийшов на поле проти каталонської "Барселони". Команди визначали свою подальшу долю в дивізіоні G групового етапу Ліги чемпіонів. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на підсумки гри.

Каталонський клуб відкрив рахунок вже на початку матчу, автором голу на 5-й хвилині став зірковий нападник Ліонель Мессі.

Іншим голом відзначився на 65-й хвилині Піке. "Динамо вдалося трохи відігратися - одним м'ячем - на 75-й хвилині, однак іншого голу не послідувало від команди під тренерством Мірча Луческу.

Матч, який відбувся на барселонському на стадіоні "Камп Ноу", завершився з рахунком 2:1 на користь господарів.

Нещодавно по "Динамо" вдарив коронавірус. Тестування на COVID-19 напередодні матчу з "Барселоною" дало позитивний результат у кількох випадках.

"Тестування показало позитивний результат у кількох футболістів команди: Георгія Цитаїшвілі, Дениса Гармаша, Міккеля Дуелунда, Олександра Караваєва, Тудора Белуце та Миколи Шапаренка. Крім того, позитивний результат дали тести асистента головного тренера Еміла Караса та чотирьох представників персоналу команди", — пояснили у клубі.

Усі згадані особи знаходяться на самоізоляції, їхній стан оцінений як задовільний.

Як повідомляв ONLINE.UA, у вівторок, 3 листопада, український футбольний клуб "Шахтар" вийшов на поле НСК "Олімпійський" проти "Боруссії М". Матч вкрай невдало почався для футболістів під тренерством Луїша Каштру, упродовж перших 20 хвилин вони пропустили два м’ячі. Подальші хвилини матчу виявилися щонайменше катастрофою для донецького клубу. На момент введення додаткового часу вони програвали вже 0:6.