Пригожин роками міг мати доступ до стратегічних об'єктів України — відео
Категорія
Політика
Дата публікації

Пригожин роками міг мати доступ до стратегічних об'єктів України — відео

Пригожин роками міг мати доступ до стратегічних об'єктів України — відео
Джерело:  online.ua

Клінінгові компанії, які належать російському бізнесмену Едуарду Апсіту, багато років поспіль прибирають українські стратегічні об'єкти. Що важливо розуміти, мовиться про "Укрзалізницю", "Укрпошту", "Укренерго", аеропорт "Бориспіль" та нині окупований бердянський порт. Не можна також не згадати про те, що Апсіт є другом власника ПВК "Вагнера" Євгена Пригожина.

Джерело: Слідство.Інфо

Компанії друга Пригожина прибирають на стратегічних об'єктах України

Журналісти звертають увагу на те, що у дні обстрілу росіянами української критичної інфраструктури "Укренерго" проводить тендер на прибирання, зокрема, електричних підстанцій у різних областях України.

Перемогу здобуває компанія ТОВ "Чистий Світ Технології", яка входить в умовну групу компаній "Чисто".

Ця компанія належить до орбіти російського бізнесмена білоруського походження Едуарда Апсіта.

За словами розслідувачів, останній є власником клінінгової мперії з компаній в Росії, Білорусі та Україні.

Не можна також не згадати про те, що в нашій країні компанії групи "Чисто" багато років мали доступ до стратегічних об’єктів, як-от "Укрпошта", "Укртранснафта", аеропорт "Бориспіль", "Укрзалізниця" тощо.

Як вдалося дізнатися розслідувачам, паралельно компанія групи "Чисто" працювала в окупованому Криму та прибирала казарми Чорноморського флоту Міноборони Росії.

Ба більше, у країні-агресорці клінінгові компанії, які також пов'язані з Апсітом, прибирали Кремль.

Що відомо про зв'язок Апсіта та Пригожина

Журналістам вдалося встановити зв’язок клінінгових компаній з орбіти Апсіта та Пригожина.

За словами розслідувачів, клінінгові компанії, пов’язані з Апсітом, були помічені у співпраці з компаніями Пригожина.

Також наголошується, що 6 років тому Федеральна антимонопольна служба Росії викрила картельну змову на аукціонах з обслуговування військових містечок.

Змовились дві групи компаній: одна — пов’язана з Пригожиним, а інша — з людьми, які пов’язані з компаніями групи Апсіта. Сам бізнесмен заперечує знайомство, бізнес-стосунки та картельну змову з Пригожиним, однак відмовляється розголошувати інші дані щодо свого бізнесу.

Читайте також:

Категорія
Економіка
Дата публікації

Мита Трампа. Безпрецедентне падіння фінансових ринків світу продовжується

ринок
Джерело:  Bloomberg

Катастрофа на фінансових ринках, спровокована тарифами президента США Дональда Трампа, продовжилася 7 квітня. Азійські акції обвалилися з відкриття торгів, а ф'ючерси на акції в США показали, що втрата 5 трлн дол минулого тижня — це не межа.

Головні тези:

  • Падіння фінансових ринків світу спровоковане тарифною політикою Трампа.
  • 7 квітня індекс MSCI Asia Pacific впав на 7,9%, що є найбільшим за останні 10 років.
  • Інвестори шукають безпечних притулків через стрімке падіння ринків світу.

Стрімке падіння фінансових ринків світу продовжилося 7 квітня

Індекс MSCI Asia Pacific впав на 7,9%, що є найбільшим падінням з жовтня 2008 року. Це сталося після того, як Трамп різко висловився про свою тарифну політику. Президент США запропонував журналістам у неділю ввечері "забути про ринки на секунду".

Я не хочу, щоб щось пішло не так, але іноді доводиться приймати ліки, щоб щось виправити.

На багатьох азійських ринках почалася паніка. Ключовий показник китайських акцій у Гонконзі впав більш ніж на 9%. Ієна різко зросла, оскільки інвестори шукали безпечних притулків, а нафта марки Brent впала більш ніж на 4%. Ф'ючерси на Nasdaq впали більш ніж на 4%.

Після відкриття ринків після вихідних фондовий індекс Тайваню впав на 9,8%, що стало найбільшим падінням за всю історію. Ф'ючерси на японські акції були ненадовго припинені через спрацьовування автоматичного вимикача, тоді як акції Nintendo і Sony впали більш ніж на 10%.

Занепокоєння інвесторів сягнуло піка, коли Трамп ясно дав зрозуміти, що, на відміну від попередніх фінансових криз, уряд США не поспішає їм на допомогу, а Китай заявив, що запровадить відповідні мита проти США.

Поки тривали хвилювання на ринках, деякі близькі до Трампа люди закликали його переглянути свої плани перед крайнім терміном 9 квітня для набрання чинності мит у відповідь.

Я твердо переконаний, що введення мит 9 квітня проти всього світу, які значно перевищують ті, що стягуються з нас, є помилкою, — написав мільярдер Білл Екман, засновник хедж-фонду Pershing Square і ключовий прихильник Трампа.

У своєму пості Екман написав, що Трамп не "непогрішний", і закликав до 90-денного відтермінування введення мит.

Це не те, за що ми голосували, — написав він в окремому пості.

Масштабний розпродаж посилив і без того побоювання з приводу глобальної рецесії та збільшив очікування того, що ФРС США спробує відреагувати.

Ми оцінюємо ймовірність рецесії в економіці США в 50%, — написали стратеги TD, включно з Оскаром Муньйосом, у замітці від 6 квітня. Вони додали, що переносять свої очікування зниження ставки ФРС з липня на червень.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?