США розглядають сценарій помсти Туреччині за допомогу РФ
Категорія
Світ
Дата публікації

США розглядають сценарій помсти Туреччині за допомогу РФ

США розглядають сценарій помсти Туреччині за допомогу РФ
Джерело:  online.ua

Як дізналися американські журналісти, США та їхні міжнародні партнери наразі роблять все можливе, щоб посилити контроль за дотриманням санкцій проти Росії у Туреччині. Офіційний Вашингтон уже розглядає можливість введення санкції проти Анкари, якщо домовитися з Реджепом Таїпом Ердоганом не вдасться.

Джерело: The Wall Street Journal  із посиланням на своїх інсайдерів

США можуть запровадити обмеження проти Туреччини

Редакція видання зазначає, що Білий дім залишається стурбованим через те, що після початку російсько-української війни Туреччина стала хабом для порушення РФ санкцій.

Зокрема йдеться про "флот-привид" для нафти з країни-агресорки, заходи в порти підсанкційних російських вантажних суден зі зброєю, а також постачання товарів, таких як електроніка західного виробництва, яка потрібна Москві" для війни проти України.

Як вдалося дізнатися журналістам, наразі офіційний Вашингтон проводить постійний діалог з командою Реджепа Таїпа Ердогана, щоб розв'язати цю проблему.

Інсайдери видання також зазначають, що Білий дім хоче "уникнути сценарію, в якому та чи інша турецька компанія потрапить під санкції", однак своєрідна помста все-таки можлива, якщо Анкара проігнорує попередження Штатів.

Ми працюємо як з урядом, так і з приватним сектором, щоб проінформувати їх про дуже реальні ризики, – заявило анонімне джерело видання.

Що відомо про останні санкції проти Росії

23 червня Рада Євросоюзу ухвалила 11-й пакет санкцій проти РФ, спрямований переважно на боротьбу з обходом існуючих санкцій.

Що важливо розуміти, він передбачає заборону заходити в порти і шлюзи ЄС суднам, яких компетентні органи підозрюють у причетності до перевезення підсанкційної нафти чи нафти, купленої за ціною вищою за граничну.

Окрім того, відомо, що завершується тимчасовий виняток із санкцій для Німеччини та Польщі щодо постачання сирої нафти з Росії через північну секцію нафтопроводу "Дружба".

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?