В Росії заявили про відновлення обмеженого руху по Кримському мосту
Категорія
Світ
Дата публікації

В Росії заявили про відновлення обмеженого руху по Кримському мосту

В Росії заявили про відновлення обмеженого руху по Кримському мосту
Джерело:  online.ua

Представники Мінтрансу РФ заявили про відновлення автомобільного руху по двосторонній смузі на Кримському мосту після його підриву.

Джерело: Мінтранс РФ

Що відомо про часткове відновлення руху транспорту по Кримському мосту 

Рух автотранспорту Кримським мостом відкрито в реверсному режимі крайньою правою смугою напрямку Тамань − Керч, - заявили представники Мінтрансу РФ.

Після відкриття реверсивного руху на Кримському мосту виникли черги із сотень автомобілів, також до мосту зігнали "масовку" з окупованої частини Запорізької області, щоб вони допомогли автомобілістам у заторі.

Повідомляється, що черги на Кримський міст зросли до сотень автомобілів із кожного боку після того, як вночі відкрили реверсивний рух однією зі смуг.

З боку Тамані в черзі приблизно 400 автомобілів, з боку Керчі - 320.

Уночі на Кримському мосту частково відновили рух автомобілів у реверсивному режимі крайньою правою смугою напрямку Тамань-Керч.

Центр національного спротиву повідомляє, що Росія зганяє студентів з окупованої частини Запорізької області, щоб вони допомогли автомобілістам у заторі на трасі до Криму.

Усе це подається як ініціатива молоді, але насправді всі псевдогромадські рухи на кшталт "Молода гвардія" та інші окупаційні утворення, до яких окупанти записують молодь під різними приводами, отримали вказівку забезпечити масовку вздовж автошляху, - зазначають російські журналісти.

В Росії вже намагаються виявити крайнього за підрив Кримського мосту 

Серед представників силових відомств РФ почалась справжнє протистояння за виявлення відповідального у пошкодженні Кримського мосту внаслідок підриву.

За інформацією журналістів-розслідувачів Telegram-каналу ВЧК-ОГПУ, в управлінні Т за Кримський міст відповідає заступник начальника Управління Т полковник Петро Олейніков, призначений на дану посаду після першого вибуху на мосту.

В даний момент керівництво Управління намагається відзвітувати довідками, мовляв, раніше доповідали про можливі диверсійні атаки на Кримський міст.

Таким чином, управління Т намагається зняти відповідальність за вибух і перекласти відповідальність на Міноборони і Росгвардію.

Які ще цілі ЗСУ можуть обрати після атаки по Кримському мосту 

На переконання полковника запасу ЗСУ Романа Світана, за ударами по Кримському мосту будуть нові операції українських Сил оборони. Є ще кілька мостів-цілей для ЗСУ.

Найближчим часом, якщо виходити з такої військової науки, ми повинні вдарити ще по двох мостах. Тобто відмінусувати Чонгарський, добити його врешті-решт. І знищити Таганрозький міст, це на території Ростовської області, через нього йде 2/3 саме військової продукції, - підкреслив Світан.

За словами Світана, 30% йшло саме через Кримський міст: вони там розділяються 20% - залізничним, а 10% - автомобільним шляхом.

Ось цей автомобільний шлях повністю відминусували росіяни. Зараз запустять по гілці, що залишилася, найімовірніше, реверсний рух. Ну, будемо дивитися, як вони це робитимуть, - пояснює експерт.

Крім того, каже Світан, найближчим часом потрібно добити залізничний Кримський міст.

Читайте також: 

Категорія
Україна
Дата публікації

Ситуація на Лиманському напрямку суттєво погіршилася

ЗСУ
Джерело:  Радіо Свобода

На Лиманському напрямку армія РФ активно кидає у бій велику кількість піхоти та використовує для атак багато безпілотників, зокрема і на оптоволокні. Ба більше, подекуди на одного українського воїна припадає 10 російських загарбників.

Головні тези:

  • Наразі на Лиманському напрямку ЗСУ бракує нових воїнів.
  • Армія РФ користується погодними умовами, щоб просуватися вперед.

Що насправді відбувається на Лиманському напрямку

З заявою з цього приводу виступила речниця 66-ї окремої механізованої бригади імені князя Мстислава Хороброго Анастасія Блищик.

За її словами, російські окупанти тиснуть на бійців ЗСУ неймовірною кількістю піхоти.

Це можуть бути як і великі піхотні групи, так і малі піхотні групи, які користуються погодними умовами. Вони все роблять для того, щоб вклинитися у наші бойові порядки, щоб забігти якнайшвидше в тил і наробити нам біди, — наголосила Блищик.

Окрім того, вказано, що на цій ділянці фронту українським воїнам не вистачає людей.

Армія РФ, попри колосальні втрати, блискавично поповнюються новими солдатами.

Через те що в них налагоджена оця система оперативного поповнення їхніх втрат, наступальний потенціал вони далі зберігають, і він не втрачається… Дійсно на одного нашого піхотинця подекуди припадає 10 російських окупантів, — розповіла Блищик.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?