Військова делегація з Ірану прибула до Москви
Категорія
Світ
Дата публікації

Військова делегація з Ірану прибула до Москви

Військова делегація з Ірану прибула до Москви
Джерело:  online.ua

Командувач Сухопутними військами Іранської армії Кіюмарс Хейдарі сьогодні, 21 серпня, прибув до Москви і провів зустріч зі своїм російським колегою Олегом Салюковим. Сторони домовилися наростити співпрацю у військовій сфері.

Джерело: Міністерство оборони РФ

 Військова делегація з Ірану прибула до Москви

До Москви прибула військова делегація з Ірану для обговорення питань двостороннього військового співробітництва по лінії сухопутних військ, - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що сторони провели двосторонні переговори в Головному командуванні Сухопутних військ РФ. Під час зустрічі було обговорено "питання військового співробітництва та взаємодії, спрямовані на реалізацію проєктів, метою яких є підвищення боєготовності збройних сил обох країн".

Співпраця Ірану та РФ

Ще на першому році повномасштабного вторгнення РФ заручилася допомогою Ірану в питанні постачання дронів-камікадзе типу Shahed. З тих пір Росія регулярно використовує ці БПЛА для атак на військову та цивільну інфраструктуру України. Через це на Іран накладають чисельні санкції.

А в червні координатор Ради з національної безпеки США при Білому домі Джон Кірбі заявив, що Іран активно залучився до будування в Росії заводу з виробництва "шахедів". Його мають збудувати до кінця наступного року, зазначав чиновник.

Нещодавно The Washington Post повідомило, що Росія намагається створити 6000 дронів до 2025 року з допомогою Ірану.

Читайте також: 

Категорія
Економіка
Дата публікації

"Будемо боротися до кінця". Китай публічно пригрозив Трампу

Сі
Джерело:  Financial Times

Офіційний Пекін попередив Білий дім, що вживатиме подальших заходів у відповідь, якщо американський лідер Дональд Трамп виконає свою погрозу запровадити додаткові 50-відсоткові мита на китайські товари.

Головні тези:

  • Конфлікт між США та Китаєм може призвести до несприятливих наслідків для світової торгівлі.
  • Експерти запевняють, що ситуація схожа на гру на витривалість, де важливою буде стратегія та переговорна позиція сторін.

Китай обіцяє дати відсіч Трампу

Першими з цією заявою виступили представники Міністерства торгівлі Китаю.

За словами чиновників, якщо Дональд Трамп продовжать впроваджувати ці ескалаційні тарифні заходи, команда Сі Цзіньпіна рішуче вживатиме контрзаходів для захисту своїх прав та інтересів.

Якщо США наполягатимуть на тому, щоб йти своїм шляхом, ми будемо буде боротися до кінця, — наголосили представники китайського міністерства торгівлі.

Що важливо розуміти, 7 квітня Пекін публічно пригрозив, що введе 34% тарифи на американський імпорт після того, як американські мита на китайські товари набудуть чинності.

На цьому тлі президент США заявив, що готовий ввести додаткові 50% мита, що, за деякими оцінками, призведе до загальних обмежень на китайські товари у більш ніж 120%.

Ситуацію, що склалася, прокоментував головний економіст ING у Китаї Лінн Сонг.

Наразі це більше схоже на перевірку на витривалість — хто відчує біль першим і кому доведеться сісти за стіл переговорів з дещо слабшою переговорною позицією, — заявив він.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?