Закрыть

Всі сервіси

Житомирський ФК «Полісся» посів друге місце в Кубку Пожечевського

У четвер, 14 лютого, ФК «Полісся» провів останній, п’ятий матч у Кубку Пожечевського на Полтавщині проти футбольного клубу «Вікторія» (Миколаївка).Традиційно матч відбувся на головному полі НТБ ФК «Полтава», де на завершення турніру житомирська команда перемогла з рахунком 1:0.Про це повідомляє офіційний сайт ФК «Полісся». «Першу половину зустрічі команди відіграли на рівних, обійшлося без забитих м’ячів. Відкривати рахунок у матчі „жовто-зелені“ могли на 70-й хвилині, але Лебеденку не вдалося реалізувати призначений одинадцятиметровий. Лише на 78-й хвилині матчу той же Лебеденко робить прохід у центр і пробиває у рамку воріт суперника, проте м’яч підступно влучає у стійку.

Після чого першим на добиванні грає Суханов, який і виводить команду вперед – 1:0. Цим матчем наша команда завершує другий цикл навчально-тренувальних зборів у Полтаві.У рамках цих зборів „жовто-зелені“ провели ряд тренувань та зіграли п’ять матчів на Кубку Пожечевського у Копилах де у результаті здобули три перемоги, одну нічию та отримали одну поразку від друголігового „Миру“...